Pekařské pece Počet produktů: 15

Pekařské pece

Podkategorie

  • Pekařské pece DeliMaster

    CO JE DELIMASTER?

    Radost z toho, co děláte, je předpokladem k tomu, aby výsledný pokrm vykouzlil na tvářích zákazníků upřímný úsměv. Nicméně nestačí Vám k tomu jen Váš um, ale také kvalitní gastro zařízení – například přístroje DeliMaster, které kombinují to nejlepší, co nabízí pekařská pec, konvektomat, zapékací gril, grilovací deska a fritéza.

    Prostřednictvím pekařské pece DeliMaster připravíte nespočet druhů pokrmů, které si zákazníci zamilují – od křupavého sladkého a slaného pečiva, přes dokonale propečená masa všech druhů. Intuitivní ovládání a pokročilé funkce, které šetří čas, peníze a síly personálu jsou samozřejmostí.

  • Pekařské pece Unox

    Profesionální pece jsou připraveny kompletně uspokojit jakýkoli požadavek. Každý výrobek je totiž navržen a vyvinut s ohledem na finálního zákazníka. Kvalita, konkurenceschopnost a jednoduché použití jsou charakteristiky, jimiž se veškeré produkty Unox vyznačují. Kompletní řešení pro všechny potřeby užití: široká škála doplňkových produktů umožňuje zákazníkovi přizpůsobit zvolený produkt vlastní představě.